Teslimat ve İade

Siparişimin teslimatı kargo ücreti alınıyor mu ?

150 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli GıdaSepeti’ne aittir. 150 TL’nin altındaki siparişlerde kargo bedeli müşterilerimiz tarafından ödenmektedir.
Siparişinizin kargo bedeli, sepetinizde bulunan ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Her sipariş için farklı kargo hesaplaması yapılmaktadır.


Siparişim ne zaman teslim edilir ?

Kargo teslimat olarak verilen siparişler, oluşturulduktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.


Kargoda bir sıkıntı olursa ne yapmalıyım ?

İnternet mağazamızda bulunan İletişim Formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Siparişim eksik teslim edildi ne yapmalıyım ?

İletişim formundan tarafımıza ulaşarak eksik ürün bilgisini paylaşabilirsiniz. Ardından gerekli kontroller yapılarak eksik ürünleriniz tarafınıza teslim edilecektir.


Kargo teslim anında nelere dikkat etmeliyim ?

Kargo görevlisi tarafından getirilen paketi teslim almadan önce kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Siparişte bir sıkıntı görünmüyorsa ve ürünlerde herhangi bir deformasyon yoksa kargo teslim formunu imzalayarak siparişinizi teslim alabilirisiniz.


Kargo paketimde deformasyonlar var ise ne yapmalıyım ?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya darbe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Paket içerisindeki ürünlerde herhangi bir deformasyon var ise ürünleri teslim almayıp kargo görevlisine kargo hasar tutanağı tutturunuz ve ürünleri teslim almadan geri gönderiniz. Ardından siparişinize girerek siparişinizdeki ürünler için iade talebinde bulunmalısınız.


Siparişim gecikti , nereden bilgi alabilirim ?

Siparişinizin teslimat durumunu sipariş sayfanıza girerek takip edebilirsiniz ya da İletişim Formu ile bize ulaşabilirsiniz.


Siparişimi nasıl takip edebilirim ?

Alışverişinizi tamamladıktan sonra sistemde kayıtlı e-posta adresine siparişinizin alındığına dair e-posta gönderilecektir. E-ticaret operasyon ekibi tarafından hazırlanan siparişleriniz kargoya verildiğinde size yine bir bilgilendirme e-postası gönderilecektir. Kargo takip numaranız e-posta yoluyla tarafınızla paylaşılacaktır.